Senior C# Developer

Oferty pracy

STANOWISKO

LOKALIZACJA

Warszawa

O firmie

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i developerów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

O zespole

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, dołączysz do zespołu, który pracuje nad ciągłym rozwojem systemu PocketECG, który pozwala na pełną obsługę telemetrii EKG. Obecnie pracujemy zarówno nad utrzymaniem systemu i wzbogacaniem go o nowe wymagania klientów, jak i nad zmianami architektonicznymi koniecznymi, by zachować skalowalność i łatwość rozwoju systemu w oparciu o nowoczesne technologie.

Pracujemy w Scrumie, czyli:
odpowiadamy na prawdziwe potrzeby rynku i klientów, żeby nasza praca miała wartość i sens;nasi Product Ownerzy wyznaczają cele, a Deweloperzy decydują jak je osiągnąć;szanujemy się i jesteśmy gotowi na eksperymenty.

Opis obowiązków

Zadania są złożone i mogą dotyczyć:

  • Aplikacji Webowej (JavaScript, TypeScript)
  • Aplikacji Desktopowej (WinForms, C#)
  • Serwerów bazodanowych (PostgresSQL)
  • Infrastruktury (serwisy Azure’owe)

To, co pozwoli Ci dobrze u nas pracować

  • Solidny poziom C#/.NET/.NET Core
  • Relacyjne bazy danych, SQL
  • PowerShell
  • JavaScript
  • Znajomość algorytmiki, współbieżności i wzorców projektowych
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii, narzędzi i metodyk

To nie podstawa, ale fajnie gdybyś

  • Pracował/a z platformą Microsoft Azure (Service Fabric, Azure Functions, Blob Storage)
  • Miał/a doświadczenie w tworzeniu niezawodnych systemów rozproszonych w oparciu o mikrousługi, zrozumienie związanych z tym wzorców projektowych i ograniczeń
  • Interesował/a się tematyką medyczną

Od nas dostaniesz

  • Moc sprawczą i realny wpływ na kształt aplikacji
  • Pracę nad produktem który ma wpływa zdrowie pacjentów
  • Miejsce, w którym: możesz być sobą, ceni się wiedzę i bierze odpowiedzialność za swoją pracę
  • Elastyczne godziny pracy (daily mamy o 10:30)
  • Biuro w samym centrum Warszawy
  • Roczny budżet na benefity (4000 zł netto) do wykorzystania zgodnie z Twoimi potrzebami i pomysłami