Hardware UX Designer

Oferty pracy

STANOWISKO

LOKALIZACJA

Gdańsk

O firmie

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i deweloperów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

O zespole

Zajmujemy się projektowaniem sensorów kardiologicznych integrujących zwykle kilka systemów mikroprocesorowych, moduły radiowe, jak i dedykowane rozwiązania związane z bateriami, obudowami, wyświetlaczami, czy wiązkami kablowymi. Opracowujemy również nieszablonowe testery i programatory wykorzystywane podczas produkcji naszych wyrobów. Elektroniki nie wkładamy w kanciaste plastikowe puszki, ale integrujemy je z dedykowanymi obudowami, które będziesz mieć okazję współprojektować. Pracując z nami będziesz miał okazję nie tylko wykonywać zadania inżynierskie, ale również obserwować jak efekty Twojej pracy pomagają dbać o zdrowie ludzi w różnych zakątkach świata.

Opis obowiązków

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie uczestniczenie w pracach zespołu R&D w projektowaniu nowych wyrobów i ich akcesoriów. Zakres prac będzie związany z inżynierią użyteczności produktu oraz konstruowaniem elementów z tworzyw sztucznych, materiałów tekstylnych i innych.

Zakres obowiązków obejmuje:
  • Przeprowadzanie badań potrzeb użytkowników, tworzenie scenariuszy użytkowych
  • Analiza zgłoszeń patentowych, nowości branżowych i trendów rynkowych
  • Udział razem z zespołem w definiowaniu produktów i ich rozwoju
  • Projektowanie elementów w Solidworks z wykorzystaniem modelowania powierzchniowego
  • Budowa i weryfikacja prototypów w technologiach SLS, SLA, vacuum casting
  • Organizacja i prowadzenie sesji weryfikacyjnych i walidacyjnych wyrobów
  • Współpraca z klientami zagranicznymi, działem produkcji, działem certyfikacji itd

Wymagania i doświadczenie

  • Praktyczna wiedza z zakresu UX, badania potrzeb użytkowników, metodyki „design thinking” jako narzędzi definiowania i realizacji produktów
  • Dobra znajomość CAD 3D z modułem powierzchniowym (mile widziany Solidworks)
  • Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakresie wtrysku, termoformowania itd.
  • Dociekliwość i zainteresowanie nowymi technologiami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną i komunikację z dostawcami oraz klientami

Co oferujemy

  • Udział w projektowaniu urządzeń medycznych poprawiających komfort życia pacjentów na świecie
  • Nieformalny charakter pracy, w którym ceni się wiedzę i docenia indywidualny charakter każdej osoby
  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów i projektantów wyrobów medycznych
  • Elastyczne godziny pracy
  • 4000PLN netto rocznie do wykorzystania zgodnie z Twoimi potrzebami i pomysłami – refundujemy wydatki związane z Twoim rozwojem osobistym, medycyną, sportem oraz kulturą
  • Kosz pełen owoców i warzyw 2x w tygodniu
  • Prezenty okolicznościowe z okazji ślubu, narodzin dziecka, urodzin oraz świąt